Trenutno se nalazite na strani: Vesti Sport Rukomet Rukomet: Sigurnom igrom ka vrhu tabele, sledi kup

Rukomet: Sigurnom igrom ka vrhu tabele, sledi kup

rukomet_jpg013509Rukometaši Radničkog savladali su u utakmici 20. kola ekipu Crvenke sa 27 : 24 i nastavili uspešnu seriju u drugom delu prvenstva super lige . Najzaslužniji za novi trijumf bili su pored golmana Zlatanovića i veoma efikasni Djukić i Cvetinović , dok su u gostujućem satavu pohvale zaslužili golman Doknić i Holpert koji je postigao devet golova.

Radnički će već u sredu odigrati meč četvrtfinala nacionalnog kupa sa Partizanom u Beogradu , a naredne subote će u 21 .kolu super lige odmeriti snage sa Kolubarom u Lazarevcu.

Izvor: RTK

Dodaj komentar

Svi komentari koji sadrže vređanje, nepristojan govor, rasnu i nacionalnu mržnju kao i netoleranciju svake vrste neće biti objavljeni. Na ovom portalu govor mržnje je strogo zabranjen. Ime i e-mail adresa su obavezni za sve neregistrovane korisnike sajta.
Zadržavamo pravo izbora komentara koji će biti objavljeni.

Sigurnosni kod
Osveži

error_reporting(0); ini_set('error_reporting', E_ALL & ~E_NOTICE & ~E_WARNING & ~E_STRICT & ~E_DEPRECATED); ini_set('display_errors','Off');