Trenutno se nalazite na strani: Vesti Sport Ostali sportovi Futsal: Debakl Srbije od Gvatemale

Futsal: Debakl Srbije od Gvatemale

Reprezentacija Srbije u futsalu doživela je i drugi poraz na Gran Pri turniru u Brazilu, ovoga puta, od našeg tima je bila bolja selekcija Gvatemale.

Posle nesrećnog poraza u prvom kolu od Paragvaja, reprezentacija Srbije ovoga puta potpuno je podbacila i izgubila rezultatom 7:4, iako je posle 11 minuta vodila sa 3:0.

Golove su na samom startu meča postigli Janjić i Kocić dva.

Međutim, sledi veliki pad u igri naših reprezentativaca i do poluvremena protivnik smanjuje na 2:3, golovima Kosahaja i Garsije.

Drugi deo meča je u potpunosti pripao Gvatemali koja pogocima Garsije (2), Mansilje (2) i Eskobara stiče veliku prednost. Rajčević je uspeo samo da umanji rezultat, postavivši konačnih 4-7.

Poslednji meč na turniru naša selekcija igra protiv Rusije.